Şartlar ve Koşullar

Bu Anlaşma, en son 12 Ocak 2015 tarihinde güncellenmiştir.

Karaca Grup tarafından işletilen www.raporist.com kullanmadan önce bu Şartlar ve Koşulları lütfen dikkatlice okuyunuz.

Bu Anlaşma, www.raporist.com sitesi kullanımınız için yasal bağlayıcılığın şartlarını belirlemektedir.Herhangi bir şekilde erişim sağlayarak ya da siteyi kullanarak, dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı değildir, ziyaret ederek veya siteyi gezerek ya da siteye içerik veya diğer malzemeler ile katkıda bulunarak, bu Şartlar ve Koşullara bağlı olmayı kabul edersiniz.

FİKRİ MÜLKİYET
Sitenin orijinal içerik, özellik ve işlevselliği Raporist’e aittir ve uluslararası telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır ve diğer fikri mülkiyet veya mülkiyet hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.

HİZMET İÇERİĞİ
Site (sınırlama olmaksızın, herhangi bir virüs veya diğer engelleyici özellikler dahil ) üçüncü taraf içeriği için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Sitenin üçüncü taraf içeriği izlemek için herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.Site, anlaşmanın şartlarını ihlal eden eylem gördüğü taktirde, anlaşmayı sonlandırma ya da reddetme hakkını her zaman için saklı tutar.Site, gerekli olduğuna inandığı durumlarda, eriştiği veya koruduğu herhangi bir bilgiyi ifşa etmek hakkını saklı tutar.(a) Yürürlükteki herhangi bir yasa, yönetmelik, yasal süreç veya hükümet isteğini karşılamak için gerekli olan her türlü bilgiyi açıklama hakkını saklı tutar.(b) Bu Anlaşmayı, potansiyel ihlallerin araştırılması dahil olmak üzere yürütecektir.(c) Dolandırıcılık dahil olmak üzere, güvenlik veya teknik konuları tespit ettiğinde ( adres sahteciliği ya da başka spam filtreleme ) önlemek ve ortaya çıkarmak adına, gerekli her türlü bilgiyi ifşa, erişim hakkını saklı tutar.(d) Kullanıcı destek isteklerine yanıt vermekle yükümlüdür.(e) Site, kullanıcılarının ve kamunun haklarını, mülkiyetini ve güvenliğini koruyacaktır. Site, bu anlaşma çerçevesinde yapılan veya yapılmayan işlemlerden dolayı sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

BEYAN VE GARANTİ
(a)Hizmet katılmak için Siteye sizin tarafınızdan sağlanan tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu,(b) Bu anlaşma içine girebilmek ve işlemleri gerçekleştirmek için gerekli tüm hak ve yetkiye sahip olunduğunu,Beyan eder ve işlemler için onay veririm.

İPTAL
Siteye erişiminizi, sebep veya bildirimde bulunmaksızın askıya alma hakkımız saklıdır. Tüm sınırlama, mülkiyet hükümleri ve garanti muafiyetleri, tazminat doğurmadan Raporist adına tek taraflı feshedilebilir.

TAZMİNAT
Uygunsuz kullanım, zararlı faaliyetler ile karşılaşılması halinde, site yazılı uyarı ile birlikte dava açma ve harekete geçme hakkına sahiptir.

DİĞER SİTELERE BAĞLANTI
Site, Raporist tarafından kontrol edilmeyen üçüncü taraf sitelere bağlantılar içerebilir.

Raporist’in üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içeriği, gizlilik politikaları ya da uygulamaları üzerinde denetimi yoktur ve herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Ziyaret ettiğiniz herhangi bir üçüncü taraf sitenin şartlarını, koşullarını ve gizlilik politikasını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

UYGULANACAK HUKUK
Bu Anlaşma Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre işlem görüp, yürütülür.

GARANTİ REDDİ
Sitenin Servis sonuçlarında görüntülenen bilgi veya materyalin doğruluğu, içeriği, tamlığı, yasallığı, güvenilirliği, çalışabilirliği veya kullanılabilirliği için sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Sitede silinen bir bilgi, başarısız gönderim, ya da herhangi bir bilgi ya da materyalin zamansız teslimatı için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Site, hizmet aracılığıyla indirilen ya da bilgilere erişim amacıyla kullanılan uygulamalardan kaynaklı doğabilecek olumsuzluklardan kaynaklanan hiçbir sorumluluğu kabul etmez.

SÖZLEŞMEDEKİ DEĞİŞİKLİKLER
Tamamen bizim taktirimize bağlı olarak, haklarımız saklı kalmak koşuluyla, Şartlar ve Koşullar hakkındaki değişiklikleri sitede yayınlarız.

Değişikliklerden sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde, yeni Şartlar ve Koşulları kabul ettiniz sayılır. Değişiklikleri takip edebilmek adına düzenli olarak siteyi kontrol etmeniz gerekmektedir.

BİZE ULAŞIN
Sözleşme ile alakalı sorularınız olması halinde lütfen bize iletiniz.